SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vivaro - 2004
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
Lloji :
Opel Vivaro
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,874,136
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
92162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kete makin per arsye mos pordorimi.
Makina eshte ne gjendje te mir > nr.telit:0688376850
Informata rreth publikuesit
GeNti
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »