SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 2 1.6 Turbo Dizell- 91
Çmimi :
€1,550.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
92169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 2 1.6 Turbo Dizell ne gjendje shum te mir teknike, nuk ka asnje defekt , ka rexhistrim deri me 06.03.2016

Numri Kontaktues : 044/049-541-452
Informata rreth publikuesit
Shpend
Fushë Kosovë
049441415
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »