SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '15
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Karrige Elektrike
ID e produktit :
92253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 ne gjendje te rregullt teknike
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bleduar
Kosovo
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »