SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
astra
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
92
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
92264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel astra oshte ne gjendje te rregull full opsione me service te kryne te gjitha me kilometra te garantune 92 mij per me shum info 044865822 ose viber +37744865822 veturen mun ta shini ne ferizaj pa dogan ?
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Ferizaj
044865822
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »