SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw T4
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
92295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes VW T4 2.4 tdi ne gjendje shume te mire
Kontakt
Rexhepi
044 594 017
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »