SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ford
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '15
Lloji :
Ford Cougar
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
92379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ford cougar viti prodhimit 2001 eshte ne gjendje te mir makin sportive per ma shum inforamta me kontaktoni ne Viber ose whtsapp Nr 00436605555083
Informata rreth publikuesit
Ylli
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »