SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat 500 JTD Lounge Diesel
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '17
Lloji :
Fiat 500
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
146,523
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
92385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat 5oo JTD Lounge
Krom Paket
Klimatronik
Pamorama
Fellne me goma te mira + Fellne me goma dimrit te reja
2 Qelsa fabrikisht
1 vit Regjistrim
044 250540 viber
Informata rreth publikuesit
beni
Prishtinë
044250540
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »