SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto 1.2 benzin
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
92390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te rregullt.Ka klim,abs,airbags,mbyllje qendrore etj.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albion
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »