SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Peugeot 206 1.9 Dizel Rks
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
ID e produktit :
92399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen e llojit Peugeot 206 Dizel Vlen te Ceket se Vetura prej 2009 Nuk osht e Vozitne As n Kosov dhe As shtete t Perendimit Vetur e Garazhume 80.000 Kmh T Garantume osht ne Gjendje Shum Sum Te mir ... Vetura ka Ac Klim Dritaret me Rryn Abs Air bak 4Goma te Reja Servisin e sapo kryer Rrypin Dhembzor Set Komplet Korp Llamell Drukllager Uljen me Filter Filterin e Naftes
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Esad
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »