SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2007/8
Çmimi :
€6,499.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2007
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
92428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra me Tgjitha servisat e kryera 044-121-174
abs klim airbag etj etj
kilometrazha 193000tkaluara
Per me shum na kontaktoni ne numrin 044-121-174
Viti prodhimit ne fund te 2007
Informata rreth publikuesit
Rilind
Ferizaj
Gjindemi tek Tregu i gjelbert [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »