SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes B180
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '15
Lloji :
Mercedes B 180
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
92454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ka keto specifika:
- Motori: 2.0 Diesel (80 kW/ 109 ps)
- Viti i prodhimit: 2006
- 5 dyer
- Hargjimet: kombinuar: 5L/100km
- Manual 6 shpejtesi + R
- Air Conditioner
- Cd Player
- Drita te mjegulles
- Rexhistrim deri ne maj/2016

VIber & Whatsapp: +37745 578 624
Informata rreth publikuesit
Leorant
Ferizaj
045578624
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »