SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
92463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford fiesta 1.4 dizel ne gjendje perfekte viti 2006 te kaluara 180.000 me libra te garantuara hargjime minima 4 litra 100 km
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Podujevë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »