SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet makina
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '15
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
ID e produktit :
92464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina eshte ne gjendje shume te mire. Kilometra:155375KondocionerViti 20041.7 CDTIKambjo manualeDekumentat te paguara.Sherbimet te sapokryera
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Skerdi
Fier
Fier [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »