SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Trasit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
92475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Transit I sa po ardhur nga Gjermania. Fordi gjendet te Kroni i Mbretit.
Informata rreth publikuesit
Avni
Prishtinë
+37744987990
Te Kroni i Mbretit. [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »