SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes G class 3.0 diesel
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Mercedes G 320
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1981
Ekstra :
CD Player, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
92484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes G class viti i prodhimit 1981 ne gjendje te rregllt
Informata rreth publikuesit
fisnik
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »