SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Jetta
Çmimi :
€5,450.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '15
Lloji :
VW JETTA
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
92791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shum i ruajtur
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
True
Mitrovica, Kosovo
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »