SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira Diesel 2.0 DTI 7/2004
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
92986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira 2.0 DTI ne gjendje perfekte me tabela te Gjermanis.
230000 te kaluara


Vetura gjendet ne Gjermani akoma shpejt vjen ne Kosove. Postuar nëpërmjet celularit.

Per me shume Info kontakto ne
+38649609144
Informata rreth publikuesit
Fitim
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »