SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shlep mercedes me Kran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
389,111
Motori (kubik) :
1317.00
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
92988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Shlep Mercedes te gjitha paisjet ne funksion ,goma te reja,gom rezerv,me dogan dhe homoligim veq tabelat kan me ju ngjit V I B E R :+37744271709
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
Mazgit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »