SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4viti 2001
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
92990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4viti 2001
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alex
Durrësi, Durrës, Albania
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »