SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 3 1.9 turbo dizell 1 vit regjistrim
Çmimi :
€2,250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1896.00
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
93000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 3 1.9 turbo dizell ne gjendje shum te mir teknike dhe optike ka 1 vit regjistrim ka fellne shiber timon levizes gjamat me rrym hidolik abs per me shum kontaktoni ne nr 044124011 049124011
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blend
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »