SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet renault grand scenic 1.9 dci 136 ps v
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '17
Lloji :
Renault Grand Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
326,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
93009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet renault grand scenic 1.9 dci 136 ps vetura eshte me prejardhje prej Gjermanis shoferi i pare ne Kosove . vetura ka regjistrimin e 4 te kryer
deri ne tetor kilomterazha 280.000
ulse 7 klima : automatik marshi: manual ndezja : start stop ne pull
serviset i ka te kryera te gjitha me set komplet prej gjermanis ja kom pru ja kom ndrru numri kontaktus 044552560 nga ora 10:00 deri ne oren 20:00
mos em qoni sms se si kthej me respekt >

Qmimi i vetures osht 4000me marrveshje ose ndrrim me naj vetur tjertet mundsisht ww ose audi ose mercedes
Informata rreth publikuesit
Liriddon
Prishtinë
044679599
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »