SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda 6 Revolution 2015
Çmimi :
€31,980.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
Lloji :
Mazda 6
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2015
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
93040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mazda 6/ 2.2/150KF/ 6MT/
- shpenzimet mesatare: 3.9
- 6 shpejtesi
- Cruise control
- vellimi i reservuarit: 62
- shpejtesia maksimale: 211
- numri i ventileve: 16
- vellimi: 2191
Informata rreth publikuesit
Tina
Gjilan
0037745544227
Veterrnik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »