SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota MR2 Sport 044353100
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Lloji :
Toyota MR 2
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Viti :
1989
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Xham Dielli, Spoiler
ID e produktit :
93049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne gjendje perfekte
RKS

044353100
VIBER: +491634863635
Bejm edhe ndrrim....
Informata rreth publikuesit
Noli
Berlin, Germany
Berlin, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »