SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Beverly 125 cc
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '15
ID e produktit :
93059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje perfekte,me servisim komplet,me goma te reja,tjesht gjendje perfekte,i qlajmruar
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Draga
Pejë
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »