SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW POLO 1.9 TDI (DI e kuqe)
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
93085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW POLO 1.9 TDI (DI e kuqe)

Viti i prodhimit 09/2003, km te kaluara 227,000,
Posedon:
Klima tronik, ABS, 4 dyer, xhamat e perparem automatike,
Karriga rikaro,
Dritat ksenon,
Pasqyret me rregullim automatik dhe ngrohje
Hallogenka,
Radio/CD/USB/Bluetooth,
Regjistrim deri ne dhjetor 2015 (ka TPL)
4 goma vere + 4 goma dimer
Gjitha serviset me rregull
Vetura eshte ne gjendje shume te mire
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044327650
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »