SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.6gtd 1990
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
93086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 2 1.6 turbo dizell ,
1 vit regjistrim
ne gjendje tmir
Informata rreth publikuesit
Driton
Heilbronn, Germany
drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »