SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo 1.6 -01
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
Lloji :
Alfa Romeo 147
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
93110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1600. 16 ventil twinspark 105 ps Timon servo multi Bandashat barakuda 17 coll me goma te veres Bandasha te thjeshta me goma te dimrit Auspuh- Ragazon sport

044-049/126-162
Viber: +37744/126-162
Informata rreth publikuesit
Kemal
Prizren
044126162
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »