SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E270 CDI W210
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '15
Marshi :
Automatik
Kilometrazha :
220,009
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
93131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E270 CDI, automatik, disel, me servise te kryera ne gjendje shume te mire si motor, enterier dhe shasi. Goma dhe frena te rinje etj.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
enver
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »