SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tesla model s
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '15
Lloji :
Ligier Automobiles Optima
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Elektrik
Kilometrazha :
1,000
Viti :
2015
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
93136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina super luksoze Tesla Model s ne shithje ne Kosovë. Prodhim Amerikan.

Ne shitje kemi vetura Tesla model s 100% Elektrike.
Me 8 vite garancion + gratis internet

Model s 85 kWh.
85 kWh bateri dhe ka 380 Kauj fuqi, që mund të funksionojë deri në 500 km me ni bateri.
Shpenzon rrym 0.080 cent per kWh. Ni bateri ka 85 kilovat dhe te kushton me mush 7 euro per krejt baterin
te shpija.

Model s P85D kWh 105 000 euro + dugan. Me 772 kauj fuqi .

Model s 85 kWh. 95 000 euro + dugan. me 380 kuaj fuqi

Model s 70 kWh 85 000 euro + dudan me 320 kauj fuqi

Per me shum informata na shkruni ne email fatmirhal@gmail.com

www.youtube.com/watch?v=UrLV1hFs0qw 
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
049693681
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »