SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 1.9 TDi Viti 2003 -03
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
93156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen VW Passat 1.9 TDi
-Viti 2003
-me 96KW 130 PS
-206200 Km te kaluara po dhe kilometrat te garantuara
-me Klima
-Regjistrim ka deri ne mars 2016
-ka dhe 4 goma te dimrit me bandash orgjinal
-Passati asht Shum i mir dhe i rujshum gjitha serviset me koh.
-per mashum informata tel: 044 990 830
Informata rreth publikuesit
astrit
Dardanë
044 990 830
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »