SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Veturen Seat Ibiza 1.9 TDi Viti 2003 96KW 130ps
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,500
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
93157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Seat Ibiza 1.9 TDi Viti 2003 96KW 130ps i pa doganuar me targa zvicrrane -209500km -Klima -6 shpejtsi -3 dyr punon Shum mir -servisi i fundit ishte me 206000km ne zvicerr per me Shum informata tel: 044990830
Informata rreth publikuesit
astrit
Dardanë
044 990 830
topanice [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »