SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha grand skuter 125cc - 98
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
ID e produktit :
93162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes YAMAHA Grand Skuter ne gjendje të rregullt - Servis Rrypin me llagera, Ulje, Filtera- Gomat e Reja- 2 Qelsa 1 Kacik (Kapuq)- Ka bagazhin
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dren
Pejë
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »