SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha Majesty YP 125
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
93177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhuesi: Yamaha,
Modeli: YP 125 Majesty,
Ngjyra: E Kuqe Metalike,
Vellimi i Motorit: 124 Ccm,
Fuqia e matorit: 8 kW,
Ulese: 2,
Masa pa ngarkese: 216 Kg,
Lenda Djeges: Benzin,
Lloji i motorit: 4 Takt, Eur 2,
Viti i Prodhimit: 1998.
Motocikleta posedon pajisje shtese kuferin per mbrapa me ngjyre te njejt dhe gjamin mbrojtes te perparem per kohet me te ftoheta dhe eshte i regjistrur ne targa RKS ( 11 muaj regjistrim ).
Te interesuarit munde te me kontaktojne ne email adrese per informata me te hollesishme.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Dardanë
044711177
Topanica [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »