SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Range Rover Stomac V8 Dizel PS 360 Viti 2008 -08
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
Lloji :
Land Rover Range Rover Sport
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
93189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Range Rover Stomac V8 Dizel PS 360 Viti 2008 ngjyr e zez fellne 22she klm 150.000 km me liber servisi gjipi esht eksta si mrenda dhe jasht vetura gjindet ne Germany me ni fjal gjipi o full ekstra pres blers serioz nr.045 656 304
Informata rreth publikuesit
Indrit
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »