SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '15
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
93208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW eshte ne gjendje te rregullt,eshte e modelit 320,lende djegese nafte,ka marsh manul...
Per me teper info: 044299597
Informata rreth publikuesit
Beli
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »