SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz 250
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '17
Lloji :
Mercedes 250
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1987
ID e produktit :
93209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedesin E250 viti 1987 regjistrim deri 25. 05. 2018 n gjendje t rregullt teknike per mashum na kontaktoni n numrin ton 044631224 dhe viber +37744631224
Informata rreth publikuesit
Arben
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »