SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E270
Çmimi :
€7,600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '15
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,999
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2003
ID e produktit :
93216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes e270 I doganuar, ulset me nxemje etj....
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Ruzhda
Gjilan
045 414 777
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »