SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW serie 120, viti 2011, 120 kw (163 hp), diesel.
Çmimi :
€15,250.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
Lloji :
BMW 120
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
116,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
93250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW serie 120d ,116,000 km ,120 kw(163hp), diesel , semi automatik, 6 shpejtsi, 4 cilinder , harxhimet 5.3l/100km,6.7l/100km urban,4.5l/100km extra urban. numri i dyerve 5, numri i uleseve 5.
abs ,airbag ,rregulues klime automatik,klima , sport paket ,kompjuter , senzorat e parkimit, sistemi i navigacionit etj full opcione.
me gjith serviset e kryera ,
numri i telefonit-+381637645287
Informata rreth publikuesit
Granit
Presheve [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »