SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 3 SDI -97
Çmimi :
€1,150.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
Ekstra :
CD Player, Radio, DVD Player
ID e produktit :
93269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 3
DISELL SDI
VITI 1997
IMPORTUAR NGA JASHTE
NE GJENDJE SHUME TE MIRE
PER ME TEPER NA KONTAKTONI
044-217-035
Informata rreth publikuesit
Altin
Prizren
044217035
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »