SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CITROEN C5 FULL EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '15
Lloji :
Citroen C5
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
123,456,789
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
93270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-CITROEN C5 HDI 2.2

-BORD KOMPJUTER
-KLIM
-TEMPOMAT
-SENZOR PARKIMI
-DVD
-KLIMATRONIC
-ALARM CENTRAL
-DRITA XENON
-ESP
-KARIKA ME NXEMJE
-ABS
-SENZOR TSHIUT,SENZOR TDRITAV
-AMORTIZIM ME LEVIZJE

REGJISTRIMI i PAR NE KS 22.10.2014
Informata rreth publikuesit
endriit-
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »