SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '15
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,492
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
93326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i sapo ardhur nga zvicrra
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Ferizaj
37744999667
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »