SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Terrano - 05
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '15
Lloji :
Nissan Terrano II
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2005
Ekstra :
Alarm
ID e produktit :
93381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia e Ankandeve Kosova organizon ankandin e rradhës me këto vetura të OSCE.

Ankandi qendron i hapur prej datës 3 Gusht deri me datën 15 Gusht në oren 12:00.


Modeli Viti i prodhimit Të kaluara Cmimi min.
Nissan Terrano 10/3/2005 106,261 km € 2,943.00
Nissan Terrano 10/3/2005 91,130 km € 3,114.00
Nissan Terrano 9/20/2005 109,242 km € 2,925.00
Nissan Terrano 9/20/2005 98,082 km € 3,045.00
Nissan Terrano 6/18/2004 108,111 km € 2,944.00
Nissan Terrano 8/17/2004 119,907 km € 2,919.00
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »