SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
93391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 1.9 TDI -I TE KUQE ) KLIMATRONIC
VITI 27.07.2006
5 SHPEJSI
1 VITË REGJISTRIM
SAHATA TE CROMIT
BATERI TE RE (GARANCION 2 VITE)
VETURA ESHTE SHUM E RUAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT
VETURA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE
Pres bleres serioz Info: tel 049-279-669
Informata rreth publikuesit
avdi
Prishtinë
049 279 669
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »