SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E Class
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2002
ID e produktit :
93428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
eshte ne gjendje te mir
Informata rreth publikuesit
Drin
Pejë
049494661
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »