SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 525
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
Lloji :
BMW 525
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
93432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 525 benzin, osht shum e rujtne me tabela te suedis, doganen nuk e ka te paguar
044 447 278
Informata rreth publikuesit
gentrit
Prishtinë
000000000000
vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »