SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 3.0 TDI QUATTRO FULL EXTRA -05
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
93465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 3.0 TDI QUATTRO
I Ardhur prej Zvicres
Ne Maj 2015 I doganuar dhe I regjistruar
manuel 6 shpejci
shpenzimet ne rrug hapur max 7ltr
shpenzimet ne qytet max 10ltr
senzora parkingut para mbrapa
likur karika me nxemje
Xenon Big Xenon
perde mbrapa
klimatronik 2 zonale
gjitha serviset e kryme
4 goma treja sapo te vendosura
posedon liber servisi
Informata rreth publikuesit
Baresh
Gjilan
044200155
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »