SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3 3.0d Msportpaket 4x4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '15
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
93527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura BMW X3 3.0d M Sportpaket 4X4

Vetura eshte Full Optional (karrika lekur, karrika me nxemje, klimatronik, panorama, navigacion, lcd touch scren, bluetooth, 6 shpejtesi, automatik-tiptronik, komand ne timon, micro SD, USB Etj.

Regjistrim deri ne muajin Prill 2016
2 Pale goma
2 Qelsa Origjinal
Vetura eshte bler qe 6 muaj eshte ne gjendje perfekte teknike dhe mekanike i ka te gjith servisat e kryer me rregull.

+37744832686

INTERIOR DESIGN
CD player
Central locking
Climatisation (Automatic air conditioning)
Cruise control
Electric heated seats
Electric windows
Hands-free kit
Multifunction steering wheel
Navigation system
On-board computer
Panoramic roof
Parking sensors (Front, Rear)
Power Assisted Steering
Tuner/radio
EXTERIOR FEATURES
Alloy wheels
Roof rack
Sports package
EXTRAS
Full Service History
Non-smoker vehicle
SECURITY & ENVIRONMENT
ABS
Airbags (Front and Side Airbags)
ESP
Fog lamp
Four wheel drive
Immobilizer
Isofix (child seat anchor points)
Light sensor
Particulate filter
Rain sensor
Traction control
Informata rreth publikuesit
Elvin
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »