SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
93541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audin a4 me vit te prodhimit 2001. dhe me fuqi te motorrit 1.9 tdi (i) e kuqe.Vetura postedon klim dy zonale nxemje ne karrika. Vetura ka regjistrim edhe 6-7 muaj.Nuk eshte ne hipotek dhe garantoj per dokumenta.
Informata rreth publikuesit
bahri
Mitrovicë
044609002
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »