SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes mercedes 200 viti i prodhimit 1981 ne gjendje te rregull regjistrim deri shkurt 2016 motorrin 190kubik automatik per informata mun te kontaktont
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '15
Lloji :
Mercedes
Motori (kubik) :
200000.00
ID e produktit :
93549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedesin 200 viti 1981 ngjyr te te gjelbert vetura gjindet ne obiliq regjistrim deri shkurt 2016 per informata na kontaktoni ne numrin 044842077 tosi
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatos
Toronto, Ontario
Kastriot [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »