SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vito 111 cdi
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
ID e produktit :
93563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes vito , n tabela t holandes , 170mij t kalume , gjithmon i mirmbajtur te garazhda e Mercedesit , esht ne gjendje plotsisht te rregullt
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
N-G
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »